Gimnazjum nr 2 w Chełmie im. ks. Zygfryda Berezeckiego

Idź do spisu treści

Menu główne:

Witamy na naszej stronie!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 - 24 CZERWCA (PIĄTEK)

8.00
- Msza święta w kościele pw. Rozesłania św. Apostołów

9
.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III z udziałem delegacji kl. I i II – aula ks. Z. Berezeckiego

10
.40 - rozdanie świadectw przez wychowawców w salach:
          
I A – s. 14 I B – s. 13    II A – s. 30    II B – s. 28    II C – s. 27   III A – s. 19   III B – s. 29

Znajdź nas na Facebooku

Uwaga Rodzice klas VI SP i III GM

ZARZĄDZENIE NR 32/ 2016
LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
z dnia 20 czerwca 2016 r.
zmieniające Zarządzenie nr 9/ 2016 Lubelskiego Kuratora Oświaty
z dnia 29 stycznia 2016 roku w sprawie harmonogramu czynności
w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych gimnazjów na terenie województwa lubelskiego na rok szkolny 2016/ 2017

ZARZĄDZENIE NR 33/ 2016
LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
z dnia 20 czerwca 2016 r.
zmieniające Zarządzenie nr 10/ 2016 Lubelskiego Kuratora Oświaty z dnia 29 stycznia 2016 roku
w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych publicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół dla dorosłych na terenie województwa lubelskiego na rok szkolny 2016/ 2017

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszej szkole

X- lecie nadania imienia szkole - październik 2015 roku

Poniżej prezentujemy programy  realizowane w naszej szkole

KONSULTACJE DLA RODZICÓW ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDĄ OSTATNIĄ ŚRODĘ MIESIĄCA W GODZ. 15.30 - 16.15


Blicharz Robert matematyka, informatyka
Borek Monika doradztwo zawodowe
ks. Domiński Józef religia
Drozda Marzena zaj. techniczne, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Fisz Bożena język polski
Kapica Tadeusz historia, wos

Kidała Dorota język francuski
Korziuk Magdalena język angielski

Kosmala Małgorzata geografia
Kursa Tomasz wychowanie fizyczne
Kwiatek-Duszak Monika pedagog
Martyniuk Magdalena język niemiecki
Młynarska Dorota wychowanie fizyczne
Moskal Magdalena język polski
Olszak Violetta psycholog
Podgórska Małgorzata chemia
, biologia
Prystupa Bożena matematyka
Raczyńska-Cyfra Agnieszka język niemiecki, język angielski

Radzieńczak Sylwia religia
Sokół-Dobrzańska Barbara muzyka, plastyka, zaj. artystyczne
Śniatkowski Artur fizyka, zaj. techniczne
Tarnowski Robert wychowanie fizyczne
Wojtczak Śnieżana język angielski
, język rosyjski


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego